Auto Serwis Hallera

świadczy swoje usługi serwisowe we Wrocławiu, przy ulicy Hallera 97b. Początek istnienia firmy to rok 1985. Od samego początku zakład świadczy usługi w branży motoryzacyjnej. Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnimi tradycjami w dziedzinie motoryzacji i wiemy, że najbardziej liczy się fachowość i rzetelność, dlatego nasi pracownicy serwisowi odbywają liczne szkolenia, aby podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności.
Dzisiaj jesteśmy cenioną firmą motoryzacyjną na rynku wrocławskim.
Specjalizujemy się w wymianie oleju, wulkanizacji i serwisie klimatyzacji. Wykonujemy również bieżące naprawy mechaniczne pojazdów.
Zakład swoje usługi świadczy rzetelnie i za atrakcyjną cenę. Z okazji 30-lecia zakładu, oferujemy naszym klientom najtańszą usługę wymiany oleju we Wrocławiu, przy zakupie oleju i filtra.

Specjaliści W Każdej Dziedzinie

 • Mechanika
  Wypracowane przez lata umiejętności są gwarancją wysokiej jakości wszystkich napraw wykonywanych w naszym zakładzie.
 • Opony
  Zapewniamy fachową naprawę opon, a także ich wymianę, także sezonową, z letnich na zimowe i vice versa.
 • Wymiana oleji
  Oferujemy okresowe wymiany olejów oraz filtrów w samochodach osobowych. Posiadamy w ofercie najwyższej jakości oleje renomowanych producentów krajowych i zagranicznych.
 • Serwis klimatyzacji
  Wychodząc naprzciw potrzebom naszych klientów wprowadziliśmy kompleksową obsługę układów klimatyzacji.

30 lat Razem

 • Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzacie nas już tyle lat
  oraz korzystanie z naszych usług. Uprzejmie zapraszamy na skorzystanie z serwisu wulkanizacji oraz klimatyzacji. Najważniejszym celem, który cały czas staramy się realizować jest poszerzanie naszej oferty o nowe produkty. Nasz cel to świadczenie usług na najwyższym poziomie, profesjonalizm, niskie ceny oraz zadowolenie Klientów.